Speeltuin park Kienehoef vijf weken dicht

De voorbereidingen voor de herinrichting van de speeltuinzijn in volle gang. Volgens de huidige planning starten de werkzaamheden opmaandag 18 augustus en duren deze tot en met vrijdag 19 september. In dezeperiode blijft de speeltuin ongeveer vijf weken gesloten. Het terrein wordt omveiligheidsredenen volledig afgesloten met bouwhekken. De kinderboerderij blijft gewoon open, op kermiszondag na.

Het planten van bomen en struiken maakt geen onderdeel uitvan deze eerste fase. Deze werkzaamheden staan gepland voor het najaar, wanneerde weersomstandigheden gunstiger zijn.

Ook de aanleg van de pumptrackbaan krijgt een vervolg, maarhet tijdspad hangt af van de doorlooptijd van de BOPA-procedure (buitenplanseomgevingsplanactiviteit), zo laat de gemeente weten. Omdat in de winterperiodegeen asfalt kan worden gelegd, is de start afhankelijk van hoe snel dezeprocedure afgerond kan worden.

Daarnaast wordt er gewerkt aan de realisatie van eentoiletvoorziening. De omgevingsvergunning hiervoor ligt vanaf volgende week zesweken ter inzage. Wanneer er geen bezwaren worden ingediend, kan het toiletbesteld en geplaatst worden.

Locatie

Bezoek Streekpark Kienehoef

Vind ons in het hartje van Noord-Brabant, bij het rustige Sint-Oedenrode. Streekpark Kienehoef ligt op een ideale plek, op een steenworpafstand van het gezellige 's-Hertogenbosch en het innovatieve Eindhoven.

Nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving 😊

Oh nee! Dat bericht hebben we niet ontvangen. Kun je het nog eens proberen? 😊